• Archiwum kategorii Poker
 • Hazardowa gra karciana Poker w odmianach np Texas Holdem, Omaha, karaibski, pięciokartowy itp. Porady, zasady gry i reguły zachowania w kasynie. Strategia do gry w karty oraz wersja online znanej karcianki w Internecie. Kasyna a a nich bonusy i promocje pokerowe.

 • Poker – dla kogo?

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Poker – dla kogo ta gra karciana? Zakładam, że wielu z was interesuje się hazardem, ciekawi mnie, czy wiecie, iż to właśnie poker jest wspaniałą grą praktycznie dla każdego hazardzisty. Jak wiadomo, poker to jedna z trzech najpopularniejszych gier kasynowych,


 • Ranking kart w pokerze

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Starszeństwo kary pokerowych, układy pokerowe. Poniżej przedstawiono ranking kart w pokerze od najwyższego układu (poker królewski) do najniższego (najwyższa jedna karta). Wyższy układ kart wygrywa zawsze z niższym układem. Poker królewski to pięć kolejnych kart tego samego koloru z najwyższą kartą asem. Przykładowo As trefl, Król trefl, Dama trefl, walet trefl i dziesiątka trefl. Poker królewski jest najrzadziej widzianym układem podczas gry w pokera. Jeżeli dwóch graczy ma pokera królewskiego to jest remis.


 • Historia Pokera

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Nie można jednoznacznie przedstawić pochodzenia poker czyli nie znana jest jego historia. Historii na jego temat jest bardzo wiele. Należy zatem przyjąć, że poker w jakiego gramy obecnie wykształcił się na podstawie gier które były uprawiane w różnych kulturach.