• Archiwum kategorii Poker
 • Hazardowa gra karciana Poker w odmianach np Texas Holdem, Omaha, karaibski, pięciokartowy itp. Porady, zasady gry i reguły zachowania w kasynie. Strategia do gry w karty oraz wersja online znanej karcianki w Internecie. Kasyna a a nich bonusy i promocje pokerowe.

 • Najczęstsze błędy pokerowe

  Wysłany dnia: przez Krupier

  A oto i jakie mamy najczęstsze błędy pokerowe które wpływają na wynik gry: Jeśli chcesz wygrywać w pokera, musisz wystrzegać się błędów, jakie popełniają niedoświadczeni pokerzyści. Oto one: Gra pod wpływem alkoholu, zmęczenia, lub gdy jesteś zdenerwowany. Nieodpowiedni wybór stolika do gry. Niewłaściwe zarządzanie swoim kapitałem.<!–more–> Nie zwracanie uwagi na styl i poziom gry przeciwników. Uleganie emocjom podczas gry. Przejmowanie się wcześniejszymi rundami, np. gdy przegraliśmy, mając naprawdę dobry układ. Zbyt częste blefowanie i semi-blefowanie. Zbyt częste zagrania specjalne (Check-Raise, Free Card, Slowplaying), lub w ogóle używanie ich w nieodpowiednich momentach gry. Nie zwracanie uwagi na relację między wysokością puli, a wysokością bieżącego zakładu. Przykładem takiej gry jest np. wniesienie zakładu w sytuacji, kiedy dobieramy do danego układu (np. strita, koloru), przy niewystarczającej wysokości puli. Nie agresywna gra, z obawy przed przegraną. Gdy nie gramy agresywnie, inni gracze mogą wnosić niskie zakłady (mało wtedy ryzykują), a my z obawy przed przegraną, pasujemy. Jak znasz już najczęstsze błędy pokerowe to staraj sie ich nie popełniać.


 • Porady pokerowe dla graczy

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Oto przydatne porady pokerowe dla graczy W Poker – Nie podejmuj pochopnych decyzji Każdy dobry poker musi posiadać cierpliwość. Nie graj króla z czwórką tylko dlatego, że król to mocna karta. Poczekaj na nadarzająca sie lepsza okazje nie graj pochopnie, jezeli trafisz rewelacyjna karte. Wtedy zaatakuj! Na samym początku w ogranicz ruchy które wykonują twoje ręce którymi wejdziesz do rozdania do:


 • Profesjonalny poker

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Profesjonalny poker to jedna z najbardziej znanych gier karcianych. Dzieje pokera to historia dość niepewna i niewiadoma, mało wiedzą o niej badacze i wysnuwane są różne hipotezy. Istnieje teoria, że w dziewiętnastym wieku w grę podobną do pokera grali ludzie na statkach podróżujących po Missisipi.