kasyno vpn zmiana ip

Ruletka europejska online

Ruletka europejska online czyli Roulette Advanced. Twój cel to przewidzenie, w której z 37 przegródek wyląduje kulka. Ten, kto przewidzi prawidłową liczbę, wygrywa zakład, wraz z przewidzianą mu sumą.

Obstawiasz jeden typ zakładu bądź dowolną kombinację zakładów, wliczając zakłady typowe i specjalne. Ogranicznikiem jest tylko stół i limit typów zakładów. Po naciśnięciu przycisku START następuje obracanie się koła, kulka kręci się odwrotnie w stosunku do ruchu wskazówek zegara, krążąc po krawędzi i podskakując na polach. Finał następuje gdy kulka zatrzymuje się w przegródce.

W polu ustawia się figurkę Dolly, która wskazuję liczbę, która wygrała zakład. Liczba ta ukazuje się na tablicy, po czym wszystkie zakłady, w których jej nie trafiono, są automatycznie usuwane ze stołu.

ZASADY GRY

 

Wybierasz żeton o pożądanej wielkości, po czym obstawiasz zakłady, uruchamiasz koło i czekasz na wynik kręcenia. Aby wybrać wymaganą wartość żetonu klikasz w żeton w prawym dolnym rogu okna w którym miejsce ma gra. W zależności od stołu i limitów typów zakładów, obstawiasz kładąc żetony na stole.

Gdy zostanie przekroczony limit stołu, lub gdy gracz nie ma wystarczającej ilości gotówki, zakład nie pokazuje sie na stole.

Zakład na stole: wewnętrzny i zewnętrzny – Klikasz dowolny obszar zakładu na wybranym stole i liczbę na torze (racekrack’u). 1 kliknięcie to 1 położony żeton. Gdy poruszasz myszką nad stołem i wybranymi obszarami obstawiania, wyróżnia sie zakład i wyświetlona zostaje informacja na temat typu zakładu, oraz jego bieżąca kwota.

Zakład Specjalny: okno zakładu specjalnego, tablica, tor – Kliknij w żeton o odpowiedniej wartości, pojawi się w obszarze obstawiania. Suma żetonów, którą tam znajdziesz to wartość zakładu. Gdy poruszysz myszka nad obszarem zakładu specjalnego, ujrzysz liczby, na które postawiono.

Jeśli chcesz anulować zakład, wybierz Usuń Żeton w prawym dolnym rogu okna a następnie kliknij w dowolny obszar obstawiania na wybranym stole. Obrót koła następuje po przyciśnięciu START. Kulka zostaje wyciągnięta z przegródki i koło zaczyna się obracać. Postawioną kwotę odejmujemy od salda konta. Numer przegródki, w której następuje zatrzymanie sie kulki to zwycięska liczba zakładu, która zostanie wyświetlona wraz z informacjami o typie gry i wygranej pieniężnej. Aby ponownie rozpocząć grę z identycznymi ustawieniami, należy kliknąć w TEN SAM Z. (ten sam zakład), jeśli chcesz obstawić nowy zakład klikasz w wyczysc z. (czyść zakład), obstawiasz i klikasz START. To bardzo proste!

W okienku Zakłady specjalne możesz obstawić zakłady: anonse i sprawdzenia. Okienko otworzy się gdy przejedziesz myszka nad napisem Zakłady specjalne. Znajdziesz tutaj wszystkie możliwe zakłady specjalne, ich listę przewija sie za pomocą strzałeczek w górnej części okna.

Alternatywnym sposobem obstawiania jest tor (racetrack). W zakładach specjalnych obstawiasz numery leżące koło siebie na kole i na torze, na którym możesz zawrzeć: zakład straight, 5 typów zakładów specjalnych, w tym zakłady neighbor, po uprzednim włączeniu funkcji Zakłady Neighbor i określeniu zakresu liczb znajdujących sie po obu stronach wybranej liczby (1-10).

Po każdym zakończeniu rundy gry, na tablicy aktualizowane są statystyki ze wszystkich stołów roulette advanced kasyna w trybie online. Znajdziesz tam: liczby wygrywające, przegrywające, odd, zero, even, red, green, black. Ciepło oznacza najczęściej losowane liczby i to, ile razy podczas ostatnich 500 gier zostały one wylosowane. Zimno to najrzadziej losowane liczby, oraz częstotliwość ich trafień podczas ostatnich 500 gier. Red-Black-Green wskazuje ile razy dany kolor liczb został wylosowane podczas ostatnich 500 gier. Wynik jest podawany w wartości procentowej. ODD-EVEN-0 to miejsce gdzie znajdują sie informacje o trafianiu liczb nieparzystych, prosty lub zero, również podczas ostatnich 500 gier.

Zapamiętaj: Maksymalna suma zakładów  każdej rundy gry wynosi 50 (Low Roller) lub 500 (High Roller)!

USTAWIENIA GRY W RULETKĘ

 

W menu Ustawienie (ikonka klucza) możesz włączyć lub wyłączyć dźwięk lub obejrzeć prezentacje szybkiej gry. Istnieje również opcja Automatyczny tryb gry, gdzie możesz wybrać liczbę rund i rozegrać je w pełni automatycznie. Jeżeli chcesz włączyć ten tryb, kliknij  AUTO, jeżeli chcesz przerwać, kliknij STOP. Opcje zaawansowane automatycznego trybu gry to:

Przy dowolnej wygranej – Przerywa grę automatycznej po wygraniu rundy.

Jeśli jedna wygrana przekroczy – Przerywa grę automatycznie, jeśli wygrana kwota równa się określonej kwocie lub jest większa.

Jeśli gotówka wzrośnie o – Przerywa grę automatycznie, gdy ilość gotówki wzrośnie o określoną kwotę.

Jeśli gotówka spadnie o – Przerywa grę automatycznie, jeśli ilość gotówki zmniejszy się o określoną kwotę.

Aby wyłączyć określone warunki automatycznego trybu gry, wyczyść odpowiednie pola wyboru lub kliknij przycisk Resetuj.

Wyczyszczenie odpowiednich pól, lub przycisk Reset, wyłączają określone warunki trybu automatycznego.

TABELA TYPÓW ZAKŁADÓW, DANE O LIMITACH, WYPŁATACH, OPISY TRYBÓW

 

Kategoria zakladu Opis Limity zakladów Wyplata
Low Roller High Roller
Zaklady wewnetrzne. Zaklady na liczby lub linie miedzy liczbami w wewnetrznym obszarze stolu.
Straight Zaklady na dowolna liczbe, w tym 0. Zetony kladzie sie na srodku pola (kwadratu) liczby. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na wlasciwej liczbie. 1 10 35:1
Split Zaklady na dwa sasiadujace numery (w poziomie lub w pionie). Zetony kladzie sie na linii rozdzielajacej dwie liczby. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednej z dwóch liczb. 2 20 17:1
Three line (Street) Zaklady na trzy kolejne liczby (tzw. street) w jednej linii poziomej. Zetony kladzie sie na liczbie (na linii rozdzielajacej obszar zakladów wewnetrznych i zewnetrznych). Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednej z trzech liczb. 3 30 11:1
Corner (Square) Zaklady na cztery numery w ukladzie kwadratu, np. 11-12-14-15. Zetony kladzie sie na rogu, w którym stykaja sie wszystkie cztery numery. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednej z czterech liczb. 4 40 8:1
Six line Zaklady na dwie sasiadujace trzy liczby (street). Zetony kladzie sie na dwóch sasiadujacych liniach trzech kolejnych liczb, np. 25-30. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednej z szesciu liczb. 6 60 5:1
Zaklady zewnetrzne. Zaklady obstawiane w polach wokól numerów na stole.
Left row, Middle row, Right row (Column) Zaklady na wszystkie 12 liczb w dowolnym z trzech rzedów (lewym, srodkowym lub prawym). Zetony kladzie sie w polach oznaczonych 2-1 na koncu lub wierszu. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednej z 12 liczb w kolumnie. 20 200 2:1
1st 12, 2nd 12, 3rd 12 (Dozen) Zaklady na 12 liczb w trzech kolejnych rzedach. Zetony kladzie sie w polach oznaczonych Pierwszy tuzin dla numerów jednego koloru od 1 do 12, Drugi tuzin dla numerów jednego koloru od 13 do 24 lub Trzeci tuzin dla numerów jednego koloru od 25 do 36. Wygrywasz, jesli kulka wyladuje na jednym z 12 obstawionych numerów. 20 200 2:1
19-36 (High) lub 1-18 (Low) Zaklady na pierwszych 18 numerów lub 18 wysokich numerów. Zetony kladzie sie w polach oznaczonych 1-18 dla niskich numerów lub 19-36 dla wysokich numerów. Zero nie nalezy do niskich numerów. 50 500 1:1
Red lub Black Zaklady na wszystkie numery czerwone lub czarne. Zetony kladzie sie w polu z czerwonym lub czarnym diamentem. Zero nie jest numerem czerwonym ani czarnym. 50 500 1:1
Odd lub Even Zaklady na wszystkie numery parzyste lub nieparzyste. Zetony kladzie sie w polu ODD lub EVEN. 50 500 1:1
Zaklady w oknie Zaklady specjalne. Mozna obstawiac nastepujace zaklady typu anons lub sprawdzenie:
Red Splits Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami split, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 9/12, 16/19, 18/21 i 27/30. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Black Splits Zaklad za minimum siedem (7) zetonów z siedmioma (7) zakladami split, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 8/11, 10/11, 10/13, 17/20, 26/29, 28/29 i 28/31. 14 140 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Orphelin Plein Zaklad za minimum osiem (8) zetonów z osmioma (8) zakladami straight na numery 1, 6, 9, 14, 17, 20, 31 i 34. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 0 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 0, 10, 20 i 30. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 1 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 1, 11, 21 i 31. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 2 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 2, 12, 22 i 32. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 3 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 3, 13, 23 i 33. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 4 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 4, 14, 24 i 34. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 5 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 5, 15, 25 i 35. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 6 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 6, 16, 26 i 36. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 7 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 7, 17 i 27. 3 30 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 8 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 8, 18 i 28. 3 30 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Plein 9 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami straight, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na numery 9, 19 i 29. 3 30 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Finale Cheval/Plein 0/1 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami split na numery 0/1, 10/11 i 20/21 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 30 i 31. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 1/2 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami split na numery 1/2, 11/12 i 31/32 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 21 i 22. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 2/3 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami split na numery 2/3, 22/23 i 32/33 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 12 i 13. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 3/4 Zaklad za minimum szesc (6) zetonów z czterema (4) zakladami straight na numery 3, 4, 33 i 34 oraz dwoma (2) zakladami split na numery 13/14 i 23/24. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 4/5 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami split na numery 4/5, 14/15 i 34/35 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 24 i 25. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 5/6 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami split na numery 5/6, 25/26 i 35/36 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 15 i 16. 8 80 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 6/7 Zaklad za minimum piec (5) zetonów z trzema (3) zakladami straight na numery 6, 7 i 36 oraz dwoma (2) zakladami split na numery 26 i 27. 7 70 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 7/8 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z dwoma (2) zakladami split na numery 7/8 i 17/18 oraz dwoma zakladami straight na numery 27 i 28. 6 60 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 8/9 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z dwoma (2) zakladami split na numery 8/9 i 28/29 oraz dwoma (2) zakladami straight na numery 18 i 19. 6 60 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Finale Cheval/Plein 9/10 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z dwoma (2) zakladami straight na numery 9, 10 oraz dwoma zakladami split na numery 19/20 i 29/30. 6 60 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Straight 35:1 i zaklad Split 17:1
Les Vousins Du zero Zaklad za minimum dziewiec (9) zetonów z zakladem three line za dwa (2) zetony na numery 0/2/3 i siedmioma (7) zakladami split na numery 4/7, 12/15, 18/21, 19/22, 25/28, 26/29 i 32/35. 20 200 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad Three line 11:1 i zaklad Split 17:1
Tiers Du Cylindre Zaklad za minimum szesc (6) zetonów z szescioma (6) zakladami split na numery 5/8, 10/11, 13/16, 23/24, 27/30 i 33/36. 12 120 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 0/3 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami split na numery 0/3, 10/13, 20/23 i 30/33. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 1/4 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami split na numery 1/4, 11/14, 21/24 i 31/34. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 2/5 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami split na numery 2/5, 12/15, 22/25 i 32/35. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 3/6 Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami split na numery 3/6, 13/16, 23/26 i 33/36. 8 80 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 4/7 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 4/7, 14/17 i 24/27. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 5/8 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 5/8, 15/18 i 25/28. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 6/9 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 6/9, 16/19 i 26/29. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 7/10 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 7/10, 17/20 i 27/30. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 8/11 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 8/11, 18/21 i 28/31. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Finale Cheval 9/12 Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami split na numery 9/12, 19/22 i 29/32. 6 60 Wyplata jest równa zakladowi Split 17:1.
Zaklady na torze (racetrack). Zaklady straight i ponizsze zaklady typu anons lub sprawdzenie na sasiadujace numery na kole roulette.
SERIE 0/2/3 Zaklad za minimum dziewiec (9) zetonów z jednym (1) zakladem three line 0/2/3 (2 zetony) i siedmioma (7) zakladami split z jednym zetonem na kazda z linii dzielacych numery 4/7, 12/15, 18/21, 19/22, 25/28, 26/29 i 32/35. 13.5 135 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad split 17:1 i zaklad three line 11:1
SERIE 5/8 Zaklad za minimum szesc (6) zetonów z szescioma (6) zakladami split, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na linie rozdzielajace numery 5/8, 10/11, 13/16, 23/24, 27/30 i 33/36. 12 120 Wyplata jest równa zakladowi split 17:1.
ORPH Zaklad za minimum piec (5) zetonów z jednym (1) zakladem prostym na liczbe 1 i czterema (4) zakladami split, gdzie po jednym zetonie kladzie sie na linie rozdzielajace numery 6/9, 14/17, 17/20 i 31/34. 5 50 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad straight 35:1 i zaklad split 17:1.
ZERO Zaklad za minimum cztery (4) zetony z trzema (3) zakladami split na liniach dzielacych numery 0/3, 12/15 i 32/35 oraz jednym zakladem straight na liczbe 26. 4 40 Wyplata jest odpowiednia do obstawionych zakladów. Zaklad straight 35:1 i zaklad split 17:1.
Zaklady Neighbour Zaklad za minimum trzy (3) zetony z trzema (3) zakladami straight obejmujacymi zakres numerów po obu stronach numeru wybranego na torze. Na przyklad zakres 5 numerów jest zakladem za jedenascie (11) zetonów z jedenastoma (11) zakladami straight obejmujacymi numer wybrany na kole oraz piec numerów po jego lewej stronie oraz piec numerów po jego prawej stronie. 19 190 Wyplata jest równa zakladowi Straight 35:1.
Zaklady na tablicy. Dwa zaklady specjalne charakterystyczne dla tej gry w roulette, dostepne, gdy tablica jest w trybie obstawiania.
Cieplo Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight na numery wygrywajace widoczne na tablicy. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.
Zimno Zaklad za minimum cztery (4) zetony z czterema (4) zakladami straight na numery przegrywajace widoczne na tablicy. 4 40 Wyplata jest równa zakladowi straight 35:1.

 

 

 

Zagraj w darmowa wersje gry poniżej a gdy ta gra sie nie ładuje użyj bannera z dołu strony a dostaniesz sie do punktu z pełna wersja opisanej przez nas gry!
kasyno hazardowe