WYBÓR KASYNA

Wybór kasyna to jeden z wielu problemów przed jakimi stoi zaczynający przygodę z kasynem zawodnik. Kasyn jest całe mnóstwo, ale różnią się one pod bardzo wieloma względami. W kasynach mogą być różne stawki, kwoty początkowe, jakość i ilość gier. Dlatego dobrze zapoznaj się z poniższymi wskazówkami aby Twoj wybór był jak najlepszy.

Gdy nie znasz języków obcych wybieraj takie kasyna, które mają swoją wersję w polskiej wersji językowej. To bardzo ułatwi Ci nawigację po stronie kasyna. Poza tym kasyna z polską wersją posiadają zazwyczaj biuro obsługi klienta, które pisze i rozmawia z Tobą w naszym rodzimym języku. Co prawda wybór w tym wypadku może być nieco ograniczony, ale od czegoś trzeba zacząć. Poza tym najwięksi światowi gracze już dawno zainwestowali w polskie wersje kasyn widząc w naszym kraju duży potencjał.

Następnie zwróć uwagę na sposoby płatności. Przeczytaj dokładnie jakie są możliwości transferowania pieniędzy do kasyna. Czy możesz płacić kartą, czy Twoja karta jest akceptowana. W kasynach stosuje się często zasadę, że pieniądze wchodzą i wychodzą tym samym kanałem. Dlatego zaleca się stosowanie tak zwanych portfeli elektronicznych. To bardzo dobre rozwiązanie ułatwiające wiele płatności w internecie.

Gdy zdecydujesz się na grę w danym kasynie zwróć uwagę na bonus powitalny. Bonusy mają coraz większe stawki i mają za zadanie zachęcić potencjalnego gracza w tym właśnie kasynie. Bonusy mogą mieć stałe wielkości lub być przyznawane procentowo. Oznacza to, że czym większa będzie Twoja wpłata tym większy bonus początkowy możesz otrzymać. Może to być nawet 200% Twojej wpłaty.

Zbadaj jak działa biuro obsługi klienta. Możesz do nich zadzwonić lub wysłać maila. To jak reagują i jak szybko będą odpowiadali będzie świadczyło o ich jakości. Nie krępuj się pytać biuro o sprawy, które wydają Ci się niejasne. Zadaniem osób tam pracujących jest wytłumaczyć Ci wszystko o co zapytasz.

Sprawdzaj reputację danego kasyna wśród innych graczy. Rozeznaj się na forach i blogach co zawodnicy sądzą o danym kasynie i jak postrzegają prezentowane tam gry na pieniądze. To bardzo ważna sprawa. Dobra opinia graczy świadczy o jego jakości i sposobie dbania o klienta.

W naszych kasynach znajdziesz płatności za pomocą ecoPayz który nie blokuje płatności hazardowych dla Polaków.

rejestracja portfela elektronicznego ecopayz

kasyno hazardowe

Komentarze są zamknięte.