• Archiwum kategorii Zakłady u bukmachera
 • Jak obstawiać u bukmachera w zakładach sportowych

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Czy wiesz już może jak obstawiać u bukmachera w zakładach sportowych? Poniższa tabela zawiera szczegółowe oznaczenia, jakie są stosowane w wielu firmach zajmujących się zakładami sportowymi. 1 – oznacza zwycięstwo lub remis drużyny znajdującej się na pierwszym miejscu. 2 – oznacza zwycięstwo lub remis drużyny znajdującej się na drugim miejscu. 1/2 – należy wytypować wynik pierwszej polowy meczu. A – należy wytypować drużynę, która uzyska awans.


 • Programy partnerskie bukmacherów internetowych

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Czy sprawdzałeś jakie mamy programy partnerskie bukmacherów internetowych online? Jedną z form zarabiania pieniędzy, jaką umożliwiają internetowe serwisy bukmacherskie jest możliwość przystąpienia do Programów Partnerskich i zarabiania pieniędzy na osobach poleconych, które zapiszą się przez nasz link pozwalający


 • Opisy Handicapów

  Wysłany dnia: przez Krupier

  oto jak wyglądają opisy Handicapów Zakłady typu handicap wprowadzone zostały, aby wyrównać kursy obu drużyn. W szczególności wtedy, gdy jedna z drużyn jest mocnym faworytem. W piłce nożnej możemy spotkać się Np. z handicapem -1 lub handicapem +1. Pierwszy oznacza, że faworytowi spotkania na starcie odejmujemy jednego gola, natomiast handicap +1 oznacza, że drużynie słabszej do końcowego wyniki dodajemy jednego gola.


 • Zaufane zakłady bukmacherskie online www.betgun.com

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Zaufane zakłady bukmacherskie online www.betgun.com uruchomiony w początkach 2006 roku należy do grupy kapitałowej Internet Betting Group S.A. zarejestrowanej pod numerem 3101419933 w rządowym rejestrze Kostaryki (Registro Nacional Costa Rica ). Działalność IBG S.A. prowadzona jest w oparciu o wszystkie wymagane prawem kostarykańskim licencje i zezwolenia.


 • Dobre typy w zakładach u bukmachera i systemy typowania

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Jak wiadomo dobre typy w zakładach u bukmachera to podstawa tak jak dobrze uzywane systemy typowania. Oprócz zwykłych kuponów, jakie możemy uzyskać w firmach bukmacherskich mamy możliwość zawierania także zakładów systemowych. Postaramy się teraz przybliżyć wszystkim odwiedzającym nasza stronę najciekawsze z nich.


 • Sportowe zakłady przez komputer Bwin.com

  Wysłany dnia: przez Krupier

  Sportowe zakłady przez komputer Bwin.com z ponad 2.000.000 zarejestrowanymi użytkownikami jest jednym z większych bukmacherów online w Europie. Bwin oferuje każdego dnia do 5000 różnych zakładów pochodzących z ponad 50 różnych dyscyplin sportowych (głównie: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, formuła 1, narciarstwo). Innym atutem jest możliwość obstawiania meczów aż do ostatniej minuty ich trwania !! Zarejestruj się !!